HETLA sia
virtuves modulis
skapju paraugi
rokturi un gaismas mēbelēm
durvis vienā plaknē
atvilktņu organizācija
risinājumi virtuvē
asināšanas iekārtas

Uzņēmums Hetla strādā kopš 1996. gada un nodarbojas ar Hettich mēbeļu furnitūras izplatīšanu Latvijā. Esam izveidojuši mēbeļu paraugu fragmentus, kuros ir iestrādāta mūsu piedāvātā mēbeļu furnitūra : viras, durvju paceļamie un atvāžamie mehānismi, vadotnes, atvilktnes, atvilktņu iekšējā organizācija, atkritumu tvertnes, dažādas grozu sistēmas, bīdāmo un salokāmo durvju furnitūra, apgaismes sistēmas un mēbeļu rokturi. Aicinām apmeklēt mūsu paraugu zāli, kur Jūs variet pārliecināties par mēbeļu furnitūras augsto kvalitāti. Ja būs nepieciešams sniegsim jums profesionālas konsultācijas un palīdzēsim pareizai izvēlēties furnitūru mēbelēm.

Mēs uzturam noliktavu Rīgā, lai nodrošinātu nepieciešamo ikdienas furnitūras klāstu, kurš var tikt mainīts atkarībā no pieprasījuma. Katru nedēļu tiek veikta piegāde no Vācijas noliktavas.

Pasūtot nepieciešamos artikulus līdz otrdienas vakaram, Jūs furnitūru saņemsiet jau nākamajā pirmdienā. Piedāvājam arī ātro piegādi ar UPS, tas protams maksā papildus, bet preci jau variet saņemt nākamo 48 stundu laikā.

Gadījumā, ja izvēlētais artikuls patreiz nav pieejams Vācijas noliktavā, mēs Jūs nekavējoties informēsim par precīziem piegādes laikiem. Ja tas jūs neapmierinās un pasūtījums tiks atsaukts no jūsu puses tad gadījumā ja ir bijusi priekšapmaksa nauda tiks atgriezta nekavējoties.