BĪDĀMĀS UN SALOKĀMĀS DURVIS

Hettich ražotās bīdāmo un salokāmo durvju sistēmas atšķiras ar savu augsto kvalitāti un perfekto darbību, tās ir paredzētas lietot korpusa mēbelēs. Ja būsiet izvēlējušies pareizo sistēmu savam skapim, tas jums radīs gandarījumu ik reizi, kad to lietosiet. Bīdāmās sistēmas ir piemērotas gan maziem , gan lieliem skapjiem, atliek tikai izvēlēties jums nepieciešamo sistēmu. Ja jums rodas problēmas ar to izvēli - zvaniet mums un mēs jums palīdzēsim atrast īsto un piemērotāko sistēmu.

saite uz katalogu

InLine
Bīdāmās durvis vienā plaknē
WingLine
Salokāmo durvju sistēmas
SlideLine
Uz apakšējiem riteņiem bāzētās durvju sistēmas
TopLine
Iekārtās bīdāmo durvju sistēmas
VerticoSinhro
Vertikāli bīdāmās durvju sistēmas

ATVILKTŅU VADOTNES

Mēs jums piedāvajam ļoti plašu klāstu ar vadotnēm. Quadro vadotne ir vispopulārākais produkts šajā grupā, to pamatpricips ir iztaisnots gultnis un pa slieci pārvietojas vairākas lodīšu rindas, kas garantē perfektu un ilgstošu darbību. Šīs vadotnes tiek pidāvātas gan ar daļējo, gan ar pilno izvilkumu, ar dažādu svaru kravnesību. Tās ir piemērotas visdažādākajām mēbelēm sākot ar virtuvi un beidzot ar vannas istabu.

saite uz katalogu

Quadro V6
pilna izvilkuma apslēptā vadotne
Quadro V6 ar kluso aizvēršanos
nodrošinās atvilktnei perfektu un klusu darbību
Quadro V6 4D
jaunā Quadro vadotne ar perfektu regulāciju
Quadro P2O
Atvilktnes bez rokturiem, piespied un atverās

VIRAS

Hettich mēbeļu viras izceļas ar perfektu darbību un augstu izturību, ko nodrošina augstā izejmateriāla kvalitāte. Mūsu viras jūs nepievils, tās kalpos ilgi un uzticami. Tā pat dažādām aplikācijām varam piedāvāt dažādus risinājumus gan stiklam, gan mēbeļu durtiņām no citiem materiāliem. Mūsu klāstā ir ari viras no masīva misiņa, kuras piemērotas klasiskā stila mēbelēm.

saite uz katalogu

Misiņa vira
Klasiskajām mēbelēm
Sensys vira
Četršarnīru vira ar kluso aizvēršanos
Viras stiklas
Dažādu aplikāciju stiklu viras
Sensys stiklam
Pielīmējot no iekšpuses agapteri

IZVELKAMO GALDU VADOTNES

Hettich piedāvā augstas kvalitātes galdu virsmu pagarināšanas vadotnes. Tiek piedāvāti dažādi to veidi ar sinhronizācijas mehānismiem, ar atvērumiem vidū un no gala, ar kravnesību no 60 līdz 115 kg.

saite uz katalogu

Trimaris
Kājas nekustās, virsmas pagarinājums liekams vidū
Trimaris
Kājas seko virsmai, virsmas pagarinājums liekams vidū
Trimaris
Kājas seko virsmai, virsmas pagarinājums liekams galā
Trimaris
Kājas nekustās, virsma pagarinās uz galu

MĒBEĻU IEKŠĒJIE GROZI UN PLAUKTI

Mēs jums piedāvājam praktiski un ērti iekārtot jūsu mēbeles. Papildus vadotņu sistēmām piedāvājam dažādus izvelkamus grozus un plauktus drēbēm, kurpēm kā arī citu lietu glabāšanai. Tie ne tikai jums atvieglinās ikdienas gaitas, bet arī dos estētisko baudījumu.

saite uz katalogu

ROKTURI

Rokturis ir ne tikai "lieta" aiz kuras var atvērt durtiņas vai atvilktni, bet dizaina elements, kurš piešķir jūsu mēbelei vizuālo baudījumu. Ar pareizu roktura izvēli mēbele kļūst vēl skaistāka. Hettich piedāvā rokturu kolekciju ProDecor. Lai vieglāk būtu tos izvēlēties tiek piedāvāts - ROKTURU KONFIGURATORS

saite uz katalogu

ProDecor
kolekcija New Modern
ProDecor
kolekcija Deluxe
ProDecor
kolekcija Organic
ProDecor
kolekcija Folk
ProDecor
kolekcija Touch-in